Sağlıklı YaşamŞehir Hastaneleri

96 yaşında koronavirüsü yendi

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Isparta’da, Kovid-19 testi pozitif çıktıktan sonra hastanede tedavi altına alınan 96 yaşındaki Hüseyin Temur’un tedavisi tamamlandı.

Isparta’nın Davraz Mahallesi’nde yaşayan Hüseyin Temur, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktıktan sonra hastanede tedavi edildi, 96 yaşındaki hasta sağlığına kavuştu.

Isparta Şehir Hastanesine Kovid-19 virüsü nedeniyle 27 Kasım’da yatırılan 96 yaşındaki Hüseyin Temur’un tedavisi tamamlandı.

Isparta’da yaşayan 96 yaşındaki Hüseyin Temur’un Kovid-19 testi pozitif çıktıktan sonra Isparta Şehir Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Sağlığına kavuşan Temur, sağlık çalışanlarının alkışları eşliğinde hastaneden taburcu edildi.Temur, ‘Tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim, Allah razı olsun. Çok iyiyim’ dedi.

Isparta Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Canan Doğan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Temur’un hastaneden çok mutlu ayrıldığını söyledi. Temur’un sağlık çalışanlarına dua edip, teşekkür ettiğini belirten Doğan, kendileri için en büyük teşekkürün hastalarının sağlıklı şekilde taburcu olması olduğunu dile getirdi.

 

 

Kaynak:AA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu