Atamalar-Yeni Personel Alımıİl Sağlık Müdürlüğü HaberleriSağlık Personeli Haber

Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Rahmi KILIÇ

Prof. Dr. Rahmi KILIÇ Kimdir?

Eski Kamu Hastaneleri Müdürü Prof. Dr. Rahmi KILIÇ Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanacağı söyleniyor.
Prof. Dr. Rahmi KILIÇ Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim olarak görev yapmaktaydı.

Prof. Dr. Rahmi KILIÇ Kimdir?

1966 Yılında Ankara’da doğdu. 1989 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1989 Yılında Sivas Suşehri Esenyaka Sağlık Ocağında mecburi hizmetini gerçekleştirdi. Aynı yıl TUS ile Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz Kliniğinde asistanlık eğitimine başladı ve 1993 Yılında KBB Uzmanı olarak görevine devam etti.
2000 Yılında Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz Kliniğinde başasistan kadrosuna atandı. 2004 yılında görevine Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Kliniğinde yardımcı doçent olarak devam etti ve aynı yıl Doçent oldu.
2006-2008 Yılları arası Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi olarak görev yapan Prof. Dr. Rahmi KILIÇ, 2009 Yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Kliniğine Profesör olarak atandı ve 2013 yılında KBB Kliniğinde bölüm başkanı oldu. 2012-2017 Yılları arası Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Fakülte Kurulu Üyeliği gibi görevler yürüttü. 2013-2018 Yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Kliniği Ana Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaptı.
Ocak 2018 Tarihinde Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevini yürüttü. 2018 yılında Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olarak görev yapmıştır, Prof. Dr. Rahmi KILIÇ evli ve 1 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu