Hastaneler

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

1992 yılında açılan Bayındır Söğütözü Hastanesi, 26 yıldır özel sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastane 15 bin 570 m2’lik kapalı alanda, 131 hasta yatağı, 30 yataklı yoğun bakım ünitesi, tam donanımlı 6 ameliyathane, son teknoloji ile donatılan cihazlar, ekipmanlar ve deneyimli hekim kadrosu ile hem yerli hem de yabancı hastalara, güleryüzlü, kaliteli ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Modern tıbbın tüm branşlarında, alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile hizmet veren Bayındır Söğütözü Hastanesi, uluslararası bir akreditasyon belgesi olan Joint Commission International (JCI) belgesine sahiptir. 2006 yılında başarılı akreditasyon belgelendirmesinin ardından, 2008 yılında yeni hizmete açılan Kemik İliği Nakil Ünitesi’nin de standartlara uyumu başarılı olarak değerlendirilmiştir. Hastanemiz, 2009 yılında ikinci, 2012 yılında üçüncü ve 2015 yılında da dördüncü kez akredite edilmiştir. Akreditasyonun amacı, sağlık kuruluşunun yüksek nitelikte hizmet vermesini sağlayacak standartlarla buluşmasını ve bunun sürekliliğini sağlayarak, hasta ve çalışan memnuniyet düzeyinin yükseltilmesidir.

İleri tıp teknolojisinin getirdiği tıbbi cihaz ve ekipmana sahip olan ve sağlıkta referans merkezi olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Bayındır Söğütözü Hastanesi, 2005 yılında bir ilke daha imza atarak Türkiye’deki ilk özel hastane bünyesinde,Kemik İliği Nakli Merkezi’ni açmıştır. Merkez, Türkiye ve bölgedeki hastaların yanı sıra, yurt dışından gelen pek çok hastaya da hizmet vermektedir. Uluslararası alanda en üst düzeyde hizmet veren nakil merkezlerinin koşullarına sahip olan ünite, bu alanda en önemli tehdit olan enfeksiyon oranını en alt düzeyde tutacak her türlü olanakla donatılmıştır.

Tıbbi Onkoloji Bölümümüz, kanser tanı ve tedavisindeki gelişmeleri takip eden ve güncel tedavi yöntemlerini uygulayan, Ankara’da JCI tarafından akredite edilmiş ilk onkoloji merkezidir.

Türkiye sağlık sektöründe, Girişimsel Radyoloji alanında hizmet vermeye başlayan ilk özel hastanelerden olan Bayındır Söğütözü Hastanesi, özel cihaz donanımı ile Non-Vasküler ve Vasküler Girişimsel Radyolojik işlemleri, deneyimli ekibi ile gerçekleştirilmektedir.

Bayındır Söğütözü Hastanesi  Ziyaret Saatleri:

Bayındır Söğütözü Hastanesi’nde ziyaret saatleri haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arasındadır.

İletişim: 0850 911 0 911

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu