Şehir Hastaneleri

BU OBEZİTE MERKEZİ 1 TON KİLO VERDİRDİ

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Isparta Şehir Hastanesi bünyesinde 1 yıl önce kurulan Obezite Merkezi’nde fazla kilolarından kurtularak sağlıklı bir yaşama kavuşan 185 kişi, geçen sürede toplam 1 tonluk kilodan kurtuldu. 6. Modülü hedeflenen şekilde tamamlayan ve kilolarından kurtularak koruma modülünde devam edecek olan hastalarımızı merkezimizde ziyaret eden Başhekim F. Ruşen Keskin tarafından 6. Modülü bitiren hastalara sertifika verildi.

“Obezite çağımızın hastalığıdır”
Ziyarette Obezite merkezindeki hastaları ile sohbet ederek süreçleri hakkında bilgiler alan Başhekim F. Ruşen Keskin, “Hastanede yaklaşık 11 ay önce kurulan Obezite Merkezimizde şu ana kadar 185 kişide 1 ton kilo verilmiştir” dedi.
Obezite Merkezinde gerçekleştirilen uygulamalara katılarak 6 modülü tamamlayan hastalar, başarı sıralamalarına göre sertifika verilerek ödüllendirildi.
“Şu ana kadar merkezimize gelen 185 kişi ile 1 tona yakın kilo verilmiştir”
Merkezde yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başhekimimiz F. Ruşen Keskin, “Isparta Şehir Hastanesi’nde yaklaşık 11 ay önce açtığımız Obezite kliniğimiz, şu ana kadar yaklaşık 356 hastaya hizmet vermektedir. Hastalarımızdan yaklaşık 56 kişi ilk 6 modülü bitirmiş olup, koruma programına geçmişlerdir. Şu ana kadar yaklaşık 185 kişide 1 tona yakın kilo verilmiştir. Obezite, çağımızın hastalığıdır.Bu nedenle Isparta Şehir Hastanesi olarak, özellikle bu konuda halkı bilinçlendirmek adına 11 ay önce başladığımız bu programda iyi sonuçlar almış bulunmaktayız” dedi.
Sağlıklı bir yaşama kavuştular
Hastaneye başvuru yaptıklarında mutsuz, fazla kilolara sahip ve ağır yaşam standartlarında olduklarını kaydeden hastalar ise obezite hemşiremiz psikologumuz, fizyoterapistimiz, diyetisyenimiz ve diğer görevlilerimiz sayesinde sağlıklı ve zinde bir yaşama ulaştıklarını anlattılar.
Hastaların çoğunun eşleriyle birlikte geldikleri merkezde, tatlı rekabet ortamında sağlıklarına kavuşarak, yasaklar olmadan rahat kilo vermenin tadını çıkardıklarını ifade ettiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu