Atamalar-Yeni Personel Alımı

Ebe, hemşire, temizlik hasta kabul-kayıt alımı

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

İŞKUR özel ve kamu sektörlerinin eleman ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Şehir hastanelerine KPSS şartsız hemşire, hasta kabul-kayıt ve temizlik görevlisi gibi çeşitli pozisyonlarda alım gerçekleştirilecek. Alımlar İŞKUR üzerinden devam ederken, başvurular da online olarak yapılacak. Farklı illerde hastanelere İŞKUR üzerinden personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bugün yayımlanan son ilanlarla birlikte hastaneler bünyesine çok sayıda alım yapılacağı öğrenildi. Çeşitli branşlarda görevlendirilmek üzere her sektöre uygun olarak İŞKUR sisteminde iş ilanı yayınlanır. İŞKUR’un resmi web sitesinde düzenli aralıklarla yayınlanan ilanları, sistemde aktif kaydı bulunan her vatandaş görüntüleyebilir.

İŞKUR ebe, hemşire, temizlik hasta kabul-kayıt görevlisi alımı ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Hastaneler bünyesine yapılan personel alımları İŞKUR üzerinde yayımlandı. Yayımlanan ilanlara baktığımızda farklı kadrolar bünyesine personel alımı yapıldığı görüldü. KPSS şartsız hastanelere 3750-4250 TL maaşla personel alma şartlarını haberimizde veriyoruz. İŞKUR hastanelere iş başvurusu nasıl yapılır araştırması yapanlar için detayları belirtelim. Hastanelere personel alımı ilanlarına başvurmak isteyen kişiler adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları ya da aşağıdaki link üzerinden çıkan bilgileri doldurarak online kayıt yaptırmaları gerekir. İşte İŞKUR ebe, hemşire, temizlik hasta kabul-kayıt görevlisi alımı…

Hastaneler bünyesine yapılan personel alımında pozisyonlar şu şekilde:

Temizlik personeli
Güvenlik görevlisi
Ambulans sürücüsü
Büro memuru
Hasta bakımı elemanı
Tıbbi sekreter
Anestezi Teknikeri
Diş hekimi yardımcısı
Acil Tıp Teknisyeni
Doktor yardımcısı
Diyaliz Teknikeri
Hemşire
Ebe
Muhasebe personeli
Büro personeli
Acil Tıp Teknisyeni
Hasta kayıt kabul görevlisi
Hasta danışmanı
Hastane hizmetlisi.
Şoför
Ağız Diş Sağlığı Teknisyeni
Teknisyen
Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

 

Başvuru Nasıl Yapılır?

Hastanelere yapılan personel alımlarına başvuru yapacak adayların aşağıdaki adımları izlemesi ve başvurusunu İŞKUR üzerinden yapması gerekmektedir.

esube.iskur.gov.tr

Yukarıdaki adrese gidin. Açılan sayfada iş arayan kısmından giriş yapın. TC kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra karşınıza İŞKUR sayfanız karşınıza çıkacak.

Bu sayfada İŞ İLANLARI yazan linke tıklayın.

Daha sonra İŞ İLANLARI ARAMA SAYFASI KARŞINIZA ÇIKACAK.

Bu sayfada MESLEK kısmına , başvuru yapmak istediğiniz pozisyonun adını yazıp ARA butonuna tıklayın.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu