BakanlıkŞehir Hastaneleri

Eskişehir Şehir Hastanesi Açılışı

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Sağlık Bakanı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ’  Eskişehir Şehir Hastanesinde açılışı öncesi inceleme yaptı ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
İncelemelere Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Murat ALPER, Şehir Hastaneleri Koordinasyon Dairesi Başkanı Sayit ÇELEBİ, Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İNCEÖZ, SYGM Daire Başkanı Mehmet ÖZER, Birim Sorumlusu Mustafa YALÇINKAYA’nın hazır bulunduğu inceleme ve değerlendirme toplantısında Eskişehir Vali Yardımcısı,İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur BİLGE, Hastane Başhekimleri, Müşavir Firma ile Yapım Firması katıldı.
Müsteşar Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ, planlamalar dahilinde Eskişehir Şehir Hastanesinin 6. ayda 6. Şehir Hastanemiz olarak halkın hizmetine açılacağını bildirdi.

[divide]

Eskişehir Şehir Hastanesinde yapımı tamamlanan 24 yataklı Diyaliz Ünitesi, 33 m² lik giriş holü , 85 m²’lik bekleme alanı ile her yatak başına, hasta ve refakatçişinin her türlü konforunu sağlayacak şekilde 16 m²lik rahat, ferah alanlar ayrılmıştır. Ayrıca, 3 adet muayene odası , 2 adet 17 m²’lik eğitim odası, 1 adet prosedür odası ile personel ve destek odaları mevcuttur.

 

Sağlık Web Haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu