Şehir Hastaneleri

Etlik Şehir Hastanesi Ulaşım

Etlik Şehir Hastanesine nasıl gidilir?

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Açıldığı günden beri en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alan Ankara Etlik Şehir Hastanesi ulaşımı, etlik şehir hastanesi hangi bölümler var? Etlik Şehir Hastanesi’ne giden otobüsler,  Etlik Şehir Hastanesine nasıl gidilir Metro,  Kızılaydan Etlik Şehir Hastanesine nasıl gidilir?  Sincandan Etlik Şehir hastanesine nasıl gidilir? gibi soruların cevaplarını sizin için araştırdık.

 

Ankara Etlik Şehir Hastanesi

8 hastaneden oluşan Etlik Şehir Hastanesi; 1.000 poliklinik, 125 ameliyathane, 4 bin 50 yatak, günde ortalama 40 bin ayaktan muayene ve 750 ameliyat yapılacak kapasiteye,  sahip. Otoparkları 9557 araç kapasitesine sahiptir.
Birçok alanda ilk ve en büyük olma özelliğine sahip hastanede ayrıca, kamuda ilk Otizm Merkezi, Türkiye’nin en büyük Kronik Yara Bakım Merkezi ve Cyberknife Teknolojisi de bulunuyor.
Ankara’nın en kapsamlı Klinik Araştırma Merkezi, İlk Hibrit Ameliyathanesi, en büyük Hiperbarik Oksijen Tedavisi Merkezi ve en büyük Uyku Bozukluğu Tanı ve Tedavi Merkezi de yer alıyor.

Etlik Şehir Hastanesi Ulaşım – Etlik Şehir Hastanesine nasıl gidilir?

Kızılaydan Metro ile Ulaşım

15 Temmuz Kızılay Millî İrade Meydanı, Sıhhiye, Ulus vb. metro duraklarını kullanarak,  İvedik Metro durağında inip 206 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz.


AŞTİ Otobüs Terminalinden Ulaşım

AŞTİ otobüs terminalinden; AŞTİ Metrosunu kullanarak önce Kızılay istikametine sonra OSB Törekent güzergahı Metrosuna aktarma yaparak İvedik durağında inip 206 numaralı EGO ring otobüsü ile ulaşım sağlayabilirsiniz.


Havaalanından- Dışkapı’dan Ulaşım

Belko Air otobüsü ile Dışkapı durağında inerek, buradan (Mevki Hastanesi yanı) 409 numaralı hat ile Dışkapı-Etlik Şehir Hastanesi-Akköprü ring aracıyla  hastanemize ulaşılabilirsiniz.

ANKARA ETLİK ŞEHİR HASTANESİ ADRESİ

Varlık Mahallesi, Halil Sezai Erkut Cad.
Etlik 06170   Ankara

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu