Manşet HaberÖzel Haber

Gri Kod Nedir?

Gri Kod

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Gri Kod – Gri Kod hakkında detaylar.

Gri Kod son dönemde gündemde en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Gri Kod hakkında öne çıkan detaylar ve ayrıntılar merak edilirken Gri Kod hakkında tüm detaylar araştırıldı. Gri Kod haberleri, Gri Kod detayları ve Gri Kod hakkında merak edilenler. İşte, Gri Kod hakkında merak edilenler! Ve detaylar!

Gri Kod Nedir?

Gri Kod, Beyaz Kod öncesi devreye girecek erken uyarı sistemidir. Bu öncü kodla özellikle şiddet olma ihtimalinin düşünüldüğü durumlarda emniyet, hastanenin güvenlik görevlileri ve hastane idaresi haberdar edilecek. Bu süreçte hastanın hizmeti devam edecek. Gri Kodla karakol şiddet riskinden haberdar edilecek ama emniyet görevlilerinin hastaneye gelişi Beyaz Kod verilmesi durumunda devreye girmiş olacak. Gri kod sistemi sayesinde  şiddet yaşanmadan önüne geçilebilmesi düşünülmektedir.

Ayrıca gri kod ve beyaz koda ekstra güvenlik önlemi olarak, daha önce Gri Kod veya Beyaz Kod verilmiş olan bir kişi, sonraki süreçte hastaneye geldiğinde o hasta için tekrar Gri Kod verilecek. Gelen kişi hizmetini alacak ama güvenlik elemanlarının, idarenin kontrolünde, bilgisinde olacak. Böylece verilen hizmetin önceden alınan önlemle daha güvenli olması sağlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu