Manşet HaberŞehir Hastaneleri

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılıyor?

İzmir Şehir Hastanesi

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak 2023? İzmir bayraklı yeni şehir hastanesi açılış, Bayraklı Şehir Hastanesi inşaatı ne zaman bitecek? İzmir şehir hastanesi ulaşım bilgileri… İşte merak edilen tüm detaylar…

Sağlık Bakanlığı tarafından Gama Holding ve İzmir Bayraklı Hastane Yatırım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. iş ortaklığıyla hayata geçirilecek İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’nin temeli 2015 yılında atılmıştı. Yapımı tamamlanan hastane açılışa gün sayıyor.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi 628 bin metrekare alan üzerine inşa edilen ve 2 bin 74 yatak kapasiteli olacağı, 337 poliklinik, 54 ameliyathane ve 349 yoğun bakım odasından oluşan, dev bir sağlık yatırımı olacak.
İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü Projesi;  Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, KVC Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi ve Genel Hastane olmak üzere 6 hastaneden oluşuyor. Binalar, depreme karşı sismik izolatörlü. 2.074 yatak kapasiteli hastanede 337 poliklinik, 54 ameliyathane, 349 yoğun bakım yatağı, 30 diyaliz yatağı bulunuyor. İZMİR BAYRAKLI ŞEHİR HASTANEMİZ, şu an tıbbi cihazlarına kavuşmuş durumda, cihazların son testleri yapılıyor. Hasta kabulü içinse, gün sayıyor. İzmir’in 3 yeni sağlık yatırımından en büyüğü olacak.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi

ÖZELLİ HİZMETLER:

– Erişkin Yoğun bakımlar
– Çocuk Yoğun bakımlar, yenidoğan yoğun bakım yatağı
– Yanık Ünitesi
– Kadın doğum
– İyot Tedavi Alanı
– TPN Hazırlama
– Tüp Bebek Merkezi
– Robotik İlaç Hazırlama
– Kemik İliği Transplantasyon (Çocuk ve Erişkin)
– Hiperbarik
– Taş Kırma (ESWL) Ünitesi
-Radyoterapi
– Uyku Ünitesi
– Palyatif Bakım

İzmir Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılıyor?

İZMİR Bayraklı ilçesinde yapımı devam eden İzmir Şehir Hastanesinin açılış tarihi, Temmuz 2023 olarak belirlendiği bildirildi. Yatırım tutarı toplam 1 milyar 638 milyon TL olan ve 628 bin 530 metrekare arsa üzerinde, 573 bin 546 metrekare toplam inşaat alanına sahip…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu