Atamalar-Yeni Personel AlımıSağlık Personeli Haber

Kocaeli Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Kocaeli Şehir Hastanesi iş başvurusu, personel alımı ve işçi alımı yapıyor. Kocaeli Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, açık iş pozisyonları nelerdir, iş başvurusu nasıl nereden yapılır.

350 milyon Euro yatırım bedeli olan ve 368 bin 668 metrekare alan üzerine İzmit Cephanelik Mevkii’nde inşa edilen 1218 yatak kapasiteli Kocaeli Şehir hastanesi açılışı kısa süre içinde yapılacak.

Kocaeli Şehir Hastanesi tamamlandığı zaman son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla, her branştan polikliniklerle, modern, konforlu hasta odaları ve uluslararası standartlarda üniteleri, ameliyathaneleri ile hizmet verecek. Sağlık kampüsünde 454 yataklı genel hastane, 275 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesi, 143 yataklı kalp damar hastanesi, 116 yataklı onkoloji hastanesi, 100 yataklı FTR ile 130 yataklı YGAP olmak üzere 6 hastane yer alacak. Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü’nün 2021 yılında hizmete açılması hedefleniyor.

İş başvurusu ve açık Pozisyonları:

Günde 15 bin hastaya hizmet verecek olan Kocaeli Şehir Hastanesinde toplam 4 bin 788 kişinin çalışması planlanıyor.
Kocaeli Şehir Hastanesinde sınavsız başvuruyla alınacak sağlık personelleri; radyoloji alanında, nükleer tıp, radyoterapi, tıbbi laboratuvarlar, Sterilizasyon Hizmetleri, tıbbi atik, hastane bilgi yönetim sistemleri, sekreter, hasta karşılama ve refakat hizmetleri, yardım masası, yemek, temizlik, çamaşır, güvenlik, otopark, teknik bakım onarım, biyomedikal hizmetler için personel alınacak.
Eleman alımları için firmanın iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

https://www.turkerler.com/basvuru-form

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkerler-insaat-turizm-maden-enerjiur-tic-ve-san-genel-basvuru-2439388

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu