Sağlıklı Yaşam

Leke Tedavisinde Gelişmiş Yöntem – Thulium Lazer

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Thulium Lazer ile Tedavi, 1927 nm dalga boyu ile çalışan bir fraksiyonel lazer sistemi olan Thulium cihazı ile gerçekleştirilen ve lazer teknolojisinin gelmiş olduğu üst seviyede imkanları sunan tedavi uygulamalarını ifade etmektedir. Medikal estetik doktorlarının olumlu sonuçlar sağlama konusunda gösterdiği başarıdan ötürü farklı problemlere yönelik birçok tedavide uygulamayı sıklıkla tercih ettiği Thulium Lazer teknolojisi sağladığı memnuniyet verici sonuçlar sebebiyle hastalar arasında da yaygın şekilde bilinir hale gelmiştir.

Thulium Lazer ile tedavi:

Güneşin zararlı ışınlarının oluşumunda belirgin rol oynadığı güneş lekeleri (melazma) başta olmak üzere, kişinin hormon yapısında meydana gelen değişiklikler ve yaşlanma sonucu metabolizmada yaşanan değişimler sebebiyle de oluşabilen lekelenmelerin giderilmesinde olumlu sonuçlar vermektedir.
Genetik bir özellik olarak ön plana çıkan ve mevsimsel olarak belirginlik kazanan çillerin istenmemesi durumunda silik hale getirilerek giderilmesini sağlamaktadır.
Doğum lekeleri olarak bilinen ve cilt üzerinde doğuştan var olan lekelerin giderilmesinde çözüm olabilmektedir.
Yaşlılık belirtilerinin ortaya çıkma süresini ertelemekte ve yaşlanma karşıtı (anti-aging) etkiler sunmaktadır.
Dolgu ve iple yüz germe uygulamaları gibi diğer medikal estetik müdahalelere gerek duyulmayan hastalarda var olan hafif kırışıklıkların giderilmesini ve cildin toparlanmasını sağlamaktadır.
Akne problemi yaşamış ve yaşamakta olan hastaların cilt dokusunda yer eden akne izlerinin iyileştirilmesine ve bu sayede ciltte pürüzsüz bir görüntü elde edilmesine katkı göstermektedir.
Kişinin cilt dokusunda daha derin katmanlara etki etmiş olması sebebiyle yanık doku iyileştikten sonra cilt üzerinde deforme olmuş görüntü oluşturan yanık izlerinin tedavisinde etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.
Cildin elastikiyetinin yetersiz kaldığı ve hamilelik, ergenlik, ani kilo alıp verme gibi cilt dokusunun değişime uğradığı durumlarda oluşan çatlak (stria) görüntüsünün azaltılarak ortadan kalkmasında etki sağlamaktadır.
Genetik yatkınlığın ön plana çıktığı bir cilt problemi olan kılcal damar oluşumlarında istenmeyen görünümlerin giderilmesinde fayda göstermektedir.

Thulium Lazer ile Tedavi olmak için plastik cerrahi klinikleriyle görüşebilirsiniz….

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu