Kimdir?Manşet Haber

Prof. Dr. Ayşegül Özdemir kimdir?

Prof. Dr. Ayşegül Özdemir

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Prof. Dr. Ayşegül Özdemir kimdir? Ayşegül Özdemir detayları ve Dr. Ayşegül Özdemir hakkında detaylar.

Prof. Dr. Ayşegül Özdemir haberleri son dönemde gündemde en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Prof. Dr. Ayşegül Özdemir özgeçmişi hakkında öne çıkan detaylar ve ayrıntılar merak edilirken Prof. Dr. Ayşegül Özdemir hakkında tüm detaylar araştırıldı. Prof. Dr. Ayşegül Özdemir haberleri, Prof. Dr. Ayşegül Özdemir detayları ve Prof. Dr. Ayşegül Özdemir hakkında merak edilenler. İşte, Prof. Dr. Ayşegül Özdemir hakkında merak edilenler! Ve detaylar!

Gündemde en çok araştırılan konular arasında yer alan Prof. Dr. Ayşegül Özdemir Kimdir? Prof. Dr. Ayşegül Özdemir kaç yaşındadır? Prof. Dr. Ayşegül Özdemir nerelidir? özgeçmişi, Prof. Dr. Ayşegül Özdemir hangi hastanede çalışıyor? son dönemde vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor.

Prof. Dr. Ayşegül Özdemir Kimdir?

Prof. Dr. Ayşegül Özdemir; Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi  Mezunudur. Uzmanlık eğitimini Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim dalında almış, 2000 yılında Doçent, 2006 yılında Profesör olmuştur. Alt uzmanlık alanı olan meme radyolojisinde 1991’den beri çalışmaktadır.

Türkiye’de meme kanseri tarama ve takip protokollerinin uygulanmasında, mamografik kalite ve radyasyon dozu çalışmalarında, meme görüntülemesinde başarı ve verimlilik kıstaslarının ölçümünde, iyi huylu meme lezyonlarında biyopsi yerine radyolojik takip, tarama amaçlı meme ultrasonografisi, stereotaksik ve sonografik biyopsi, cerrahi biyopsi öncesi telle işaretleme gibi radyolojik uygulamalarda öncülük ve öğreticilik yapmıştır.
Türkiye genelinde mamografi uygulamalarının kalitesinin arttırılması için Türk Radyoloji Derneği’nde öncü ve aktif çalışmaları olmuştur.

Prof. Dr. Ayşegül Özdemir halen kendi kliniğinde ağırlıklı olarak meme hastalıkları üzerine hastalarını tedavi etmektedir.

Prof. Dr. Ayşegül Özdemir Kliniği İletişim Bilgileri:

  • Adres: Büyükesat Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi 99/3 06700 Çankaya/ANKARA
  • Tel: 0312 446 59 13
  • Cep: 0531 508 99 03

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu