Doktorlar

Prof. Dr. Gonca Yılmaz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Prof. Dr. Gonca Yılmaz, 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlamıştır. İhtisasını da burada tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.
Gelişimsel Pediatri Üst ihtisasını 2012 yılında almıştır. Ankara Memorial Hastanesinde 1.5 yıl çalışmasından sonra çalışma hayatına özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Prof. Dr. Gonca Yılmaz Yorumları – Haberleri

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Çocuk sağlığı ve hastalıklarında, erken teşhis ileride oluşabilecek büyük sorunların önüne geçebilmek için çok önemlidir. Çocuk hastalıkları konusunda her türlü sorunlarınız için danışabilirsiniz.

H.A. YORUM
Çocuğumun genel kontrolleri için gidiyorum. Her konuda bilgisine ve deneyimine sonsuz güven duyabileceğiniz işini titizlikle ve dikkatle yapan çok iyi bir hekimdir. Muayenesi oldukça uzun sürer tek tek her konuya atlamadan bakar , Her muayene sonrası tüm sorularıma cevap bularak ayrılıyorum . Nezaketi , içtenliği ve şevkatiyle sarıp sarmalıyor . Ne zaman ihtiyaç duysam hemen ulaşabiliyorum.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Gelişimsel Pediatri

Prof. Dr. Gonca Yılmaz Kimdir?

Prof. Dr. Gonca Yılmaz, Ankara doğumludur. İlkokulu İltekin İlkokulunda bitirdikten sonra, ortaokul eğitimini 1978-81 yılları arasında Cebeci Ortaokulun da birincilikle tamamladı.
Yine lise öğrenimini birincilikle 1981-1984 yılları arasında tamamladı.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak tıp eğitimine 1984 yılında başladı ve 1990 yılında eğitimini tamamladı.

Aynı üniversitede uzmanlık eğitimine başladı ve Çocuk Hastalıkları Anabilim Dalında uzmanlığını aldı. Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında çalıştı. 2006 yılında Sağlık Bilimleri Enstitüsünden sosyal pediatri doktorasını aldı.

Doktora yaparken Başkent Üniversitesinden Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine başasistan olarak geçti ve bu hastanede klinik şefliğe atandı.

Burada 2002 ve 2005 tarihleri arasında çalıştı. Doçentliğini ise aynı hastanede çalışırken 2004 yılında aldı. Profesörlüğünü 2015-2017 tarihleri arasında Karabük Üniversitesi’nden aldı. Bu dönemde Gelişimsel Pediatri üst ihtisasımı aldı. 2017 ile 2019 tarihleri arasında Ankara Memorial Çocuk Bölümünde çalıştı. Şimdi de hastalarına kendi özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Gonca Yılmaz Kliniği İletişim Bilgileri:

Adres: Cinnah Caddesi & No:47/3, 06520 Çankaya, Ankara
Telefon: +90312 441 1417
Mail: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu