Manşet HaberSağlık Personeli Haber

Sağlık Bakanlığından Sosyal Medya Platformu – EKİP

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Sağlık çalışanlarının kurumsal sosyal medya platformu Entegre Kurumsal İşlem Platformu (EKİP) Portal web ve mobil uygulamaları kullanıma açılmıştır. Portal üzerinden özlük bilgilerinizi görüntüleme, yanlış veya eksik bilgileri düzenleme, metin, fotoğraf ya da video halinde ileti paylaşımı, mesajlaşma, unvan veya görevler bazında yapılan duyurulara ulaşma, sesli görüntülü görüşme, konferans tanımlama, interaktif eğitim, konu bazlı grup oluşturma ve gruplar üzerinden etkinlik duyurusu yapma gibi birçok işlem yapabilirsiniz.
Uygulamaya https://ekipportal.saglik.gov.tr adresinden erişim sağlayabilir ve detaylı bilgilendirme dokümanlarına aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.
https://ekipportal.saglik.gov.tr/assets/portalsupportfiles/web_help_document.pdf
https://ekipportal.saglik.gov.tr/assets/portalsupportfiles/mobile_help_document.pdf

Sağlık EKİP Nedir? (Entegre Kurumsal İşlem Platformu Portal)
Bu uygulama kişisel bilgilerinizi yönetebileceğiniz ve kurum içi sosyal ağlarınızı oluşturabileceğiniz bir platformdur.
Portal üzerinden kullanıcılara, özlük işlemlerini elektronik ortamda takip etme ve izin verdiği ölçüde kariyer bilgilerini çalışma arkadaşları ve/veya vatandaş ile paylaşma, takvim paylaşımı, ileti paylaşımı, konu bazlı grup oluşturma ve gruplar üzerinden etkinlik duyurusu yapma, katılım bildirme, anket oluşturma, kişisel verilerden arınmış olarak vaka paylaşımı, sesli ve görüntülü görüşme gibi işlemler ile kurum içi sosyal ağlarını oluşturma imkânı sunulmaktadır.

 

Sağlık Web Haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu