Şehir Hastaneleri

Sancaktepe Şehir Hastanesi ne zaman açılacak?

Sancaktepe Şehir Hastanesi

Yapımı hızla devam eden, Sancaktepe Şehir Hastanesi ne zaman açılacak? Sancaktepe Şehir Hastanesi son durum nedir? İşte merakla beklenen Sancaktepe Şehir Hastanesi son dakika bilgisi…
Sancaktepe Şehir Hastanesi yapımı hızla devam ediyor. Tamamlandığında bölge halkının tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak. Yüksek yatak ve yoğun bakım kapasitesi, diyaliz yatakları, tam teşekküllü ameliyathaneleri ve her alanda uzman sağlık personeliyle hastalara uluslararası standartlarda tedavi imkânları sunacak.

Sancaktepe Şehir Hastanesi

İstanbul’un 5. Şehir Hastanesi olarak planlanan Sancaktepe Şehir Hastanesi tamamlandığında 630 poliklinik ve 85 ameliyathane ile hizmet verecek. Yatak kapasitesi yaklaşık 4.000., Kapalı alanı 637.550 m² olacaktır.
Genel Hastane, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, KVC Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi ile 300 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon binasını içerecek olan Sancaktepe Şehir Hastanesinin SAĞLIK KAMPÜSÜNDE İl Sağlık Müdürlüğü yanı sıra, Kongre Merkezi, Konferans Salonu, Klinik Otel, Lojmanlar ve Kreş bulunacak.

 

Sancaktepe Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

Sancaktepe Şehir Hastanesi ne zaman açılacak? vatandaşlar tarafından en çok aranan konular arasında yer alıyor.

Sancaktepe Şehir Hastanesi 2023 yılı sonunda yada 2025 yılı ilk yarısında açılması planlanmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu