Kimdir?

Dr. Yüksel Pehlevan Kimdir?

Dr. Yüksel Pehlevan Özgeçmiş

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Sizlere doktor ve yöneticiler ile ilgili internette çok araştırılan konular arasında yer alan Dr. Yüksel Pehlevan kimdir? Dr. Yüksel Pehlevan nerelidir? Ayrıca Op. Dr. Yüksel Pehlevan ’nın özgeçmişi  ile ilgili kısa bir bilgide sunduk.

Dr. Yüksel Pehlevan Kimdir?

Op. Dr. Yüksel Pehlevan 1971 Artvin doğumludur.

İlk ve orta öğrenimini Artvin Kazım Karabekir Lisesinde tamamlayan Op. Dr. Yüksel Pehlevan İstanbul Çapa Tıp Fakültesinden mezun oldu ve mecburi hizmetini Artvin Hopa’da yaptı. 2000 yılında SSK Bakırköy Doğumevi Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olan hekim, aynı yıl uzman olarak SSK Gölcük 82. Yıl Hastanesine atandı ve 2003 yılına kadar burada görev yaptı.

2003-2007 yılları arasında SSK İzmit Bölge Hastanesinde Kadın Hastalıkları Uzmanı olarak çalışan Pehlevan, 2007 yılında İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine Başhekim Yardımcısı olarak atandı ve o tarihten itibaren ilimizde çeşitli kademelerde idareci olarak görev yaptı.

2016-2020 yılları arasında Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimlik görevini başarıyla sürdüren Pehlevan, Sağlık Bakanlığı tarafından Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’ne atandı.

Evli ve 3 çocuk babası olan hekim ayrıca İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezunu ve iyi derecede İngilizce bilinmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu