Şehir Hastaneleri

Kocaeli Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Kocaeli Şehir Hastanesi

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var
Bugün sizlere hastanelerle ilgili internette çok araştırılan konular arasında olan Kocaeli Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları ile alakalı bilgiler sunmak amacıyla bir yazı hazırladık. Yazımızda Kocaeli Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları isimlerini bulabilirsiniz. Ayrıca Hastane ile ilgili kısa bir bilgide sunduk.

Kocaeli Şehir Hastanesi

Kocaeli Şehir Hastanesi toplam 1.210 yataklı olarak inşa edilen entegre sağlık kampüsünde çalışmalar devam ediyor. Tamamlandığı zaman son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla, her branştan polikliniklerle, modern, konforlu hasta odaları ve uluslararası standartlarda üniteleri, ameliyathaneleri ile hizmet verecek. Sağlık kampüsünde 454 yataklı genel hastane, 275 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesi, 143 yataklı kalp damar hastanesi, 116 yataklı onkoloji hastanesi, 100 yataklı FTR i le 130 yataklı YGAP olmak üzere 6 hastane yer alacak. Kocaeli Şehir Hastanesi 2022 yılında tamamlanması hedefleniyor.

Kocaeli Şehir Hastanesi projesinde diğer tüm şehir hastanelerinde olduğu gibi üst düzey bir tasarım kurgusu planlandı. Kullanılan malzemenin kalitesinden, renge, doku ve ışığa kadar insanların, gelen hastaların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak her türlü detay düşünüldü. Geçmiş yıllardaki koğuş sistemi sona erdi. Hem kamu özel işbirliğinde hem de genel bütçe yatırımları kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından hayata geçirilen hastanelerde tek kişilik en fazla iki kişilik hasta odalarına yer verildi. Uluslararası standartlardaki yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneleri, laboratuvarları, son teknolojiye sahip görüntüleme cihazlarıyla hastalıkların tanı, teşhis ve tedavisinde zaman kazandıracak üniteler kuruldu.

Kocaeli Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Kocaeli Şehir Hastanesi yeni açılması dolayısıyla Kadın Doğum Doktorları isimleri güncellenmektedir.

Uz.Dr. Gülten CEVİZLİ,
Uz.Dr. Hakan DEMİREL,
Uz.Dr. Ümit Erendiz AYTEKİN,
Uz.Dr. Erhan DEMİREL ,
Uz.Dr. MEHMET BEKİR TUĞRUL,
Uz.Dr. MUSTAFA GÖKTAN

Kocaeli Şehir Hastanesi İletişim

Adres: Tavşantepe Mh. Akif Sk. No: 72 İzmit/ Kocaeli

Telefon: 0 (262) 225 27 00

E-Posta: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu