Kimdir?

Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin Kimdir?

Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin Kimdir? Hüseyin Levent Keskin detayları ve Dr. Hüseyin Levent Keskin hakkında detaylar.

Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin haberleri son dönemde gündemde en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin özgeçmişi hakkında öne çıkan detaylar ve ayrıntılar merak edilirken Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin hakkında tüm detaylar araştırıldı. Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin haberleri, Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin detayları ve Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin hakkında merak edilenler. İşte, Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin hakkında merak edilenler! Ve detaylar!

Gündemde en çok araştırılan konular arasında yer alan Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin Kimdir? Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin kaç yaşındadır? Doktor Hüseyin Levent Keskin nerelidir? özgeçmişi, Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin hangi hastanede çalışıyor? son dönemde vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında…

Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin Kimdir?

Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. İlgi alanları: Jinekoloji, Kadın doğum, Kadın Hastalıkları…

Prof. Dr. Hüseyin Levent Keskin, 1973 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Namık Kemal İlkokulu, Ankara Anadolu Lisesi (Almanca Bölümü)’nden mezun olduktan sonra 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı, 1997’de mezun oldu. 1998 yılında Ankara Zekai Tahir Burak EAH’nde başladığı tıpta uzmanlık eğitimini 2003 yılında tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu.

2003 – 2004 yıllarında İstanbul Maltepe Üni. Tıp Fak. Kadın Hastalıkları ve Doğum AD’da öğretim görevlisi olarak çalıştı.

2004-2005 yıllarında İzmir’de vatani görevini yerine getirdikten sonra 2005 – 2007 yılları arasında Kars Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde Kadın Doğum Uzmanı ve Başhekim (v.) olarak görev yaptı.

2007 yılında Ankara Atatürk EAH’ne Kadın Hast.-Doğum uzmanı olarak tayin olduktan sonra 2010-2015 yılları arasında aynı hastanede başasistan olarak çalıştı.

Ocak 2015’te Doçent unvanı aldıktan sonra 3 yıl boyunca yine aynı hastanede eğitim görevlisi olarak görev yaptı.

2018’de Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Zekai Tahir Burak SUAM’ne Kadın Hast. ve Doğum Öğretim Üy. Olarak atandı. Yaklaşık 1 yıl boyunca görev yaptı.

Eylül 2019 itibariyle Ankara Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde çalışmaya başladı.

Mart 2021’de Sağlık Bilimleri Üni. Ankara Şehir SUAM’nde Profesör unvanı aldı. Halen aynı klinikte Kadın Hastalıkları ve Doğum Öğretim Üyesi / Eğitim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

2017 yılında Anadolu Üniversitesi AÖF Adalet Bölümü’nde eğitime başladı ve 2020 yılında mezun oldu.

Evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Halen Ankara Etlik Şehir Hastanesinde görev yapmaktadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu