HastanelerŞehir Hastaneleri

İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları

İzmir Göz Doktorları

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları Kimlerdir? İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları detayları ve İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları hakkında detaylar.

İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları haberleri son dönemde gündemde en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları hakkında öne çıkan detaylar ve ayrıntılar merak edilirken İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları hakkında tüm detaylar araştırıldı. İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları haberleri, İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları detayları ve İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları hakkında merak edilenler. İşte, İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları hakkında merak edilenler! Ve detaylar!

Gündemde en çok araştırılan konular arasında yer alan İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları son dönemde vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor…İşte detaylar…

İzmir Şehir Hastanesi

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi 628 bin metrekare alan üzerine inşa edilen ve 2 bin 60 yatak kapasiteli, 337 poliklinik, 54 ameliyathane ve 374 yoğun bakım yatağından oluşan, dev bir sağlık yatırımı olacak.
İzmir Şehir Hastanesi; Genel Hastane ile birlikte Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Kalp Damar ve Kardiyoloji Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Fizik Tedavi Hastanesi, Adli Psikiyatri Hastanesi, Kemik İliği Merkezi, Organ Nakli Merkezi, İnme Merkezi, Uyku Merkezi ve Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezini içeriyor.  Binalar, depreme karşı sismik izolatörlü. 2.074 yatak kapasiteli hastanede 337 poliklinik, 54 ameliyathane, 349 yoğun bakım yatağı, 30 diyaliz yatağı bulunuyor. İZMİR BAYRAKLI ŞEHİR HASTANEMİZ, şu an tıbbi cihazlarına kavuşmuş durumda, cihazların son testleri yapılıyor. Hasta kabulü içinse, gün sayıyor. İzmir’in 3 yeni sağlık yatırımından en büyüğü olacak.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi

ÖZELLİ HİZMETLER:

– Erişkin Yoğun bakımlar
– Çocuk Yoğun bakımlar, yenidoğan yoğun bakım yatağı
– Yanık Ünitesi
– Kadın doğum
– İyot Tedavi Alanı
– TPN Hazırlama
– Tüp Bebek Merkezi
– Robotik İlaç Hazırlama
– Kemik İliği Transplantasyon (Çocuk ve Erişkin)
– Hiperbarik
– Taş Kırma (ESWL) Ünitesi
-Radyoterapi
– Uyku Ünitesi
– Palyatif Bakım

İzmir Şehir Hastanesi Göz Doktorları

İzmir Şehir Hastanesi yeni açılması dolayısıyla Kadın Doğum Doktorları isimleri güncellenmektedir.

Uzm. Dr. Hasan Mahmut ARCAGÖK
Uzm. Dr. İpek ÇIKMAZKARA
Uzm. Dr. Murat GARLI
Uzm. Dr. Murat Gökhan TOKAÇ
Uzm. Dr. Neslişah KUTLU UZAKGİDER

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu