Atamalar-Yeni Personel AlımıSağlık Personeli Haber

Sözleşmeli Personel Alımı

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda başvuru şartları ve detaylar yer aldı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü ilan.gov.tr adresin’den Sözleşmeli Bilişim Personeli sınav ilanı  duyurusunda bulundu. İlanda başvuru şartları ve kontenjanlar belli oldu. İşte personel alım ilanları ve başvuru linkleri.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim eleman alımı İlanı:

“Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde İstanbul (Hamidiye) ve Ankara (Gülhane) Külliyelerinde istihdam edilmek üzere 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin Ek 6. maddesine dayanılarak 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” hükümleri gereğince her bir sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 10 (on) katı aday arasından, gerçekleştirilecek yazılı/uygulamalı sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 1 (bir) personel Ankara Külliyesine, 7 (yedi) personel İstanbul Külliyesine olmak üzere toplam 8 (sekiz) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.” denildi.

SINAV TARİHİ VE YERİ

Yazılı sınav 05.03.2021 tarihinde saat 09.00’da, sözlü sınav ise 05.03.2021 tarihinde saat 14.00’da İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Külliyesinde yapılacaktır.
Öngörülemeyen durumlar için kurum yazılı ve sözlü sınavın tarih ve saatlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum internet sitesinde ilanen duyurulur.

SINAV ŞEKLİ

Yapılacak sınavlar yazılı, sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacaktır. Sınav soruları başvurduğu pozisyonun teknik ve özel şartlarında belirtilen tüm konuları kapsayacaktır.

Sözleşmeli Personel alımı İlanı Detaylarına Aşağıdaki Linkden Ulaşabiliirsiniz:

https://www.ilan.gov.tr/ilan/734499/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/saglik-bilimleri-universitesi-sozlesmeli-bilisim-personeli-sinav-ilani

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu