Hastaneler

Tekirdağ Marmara Ereğlisi İlçe Devlet Hastanesinde Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) Ünitesi hizmet vermeye başladı

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerini kapsayan bölgede, Sağlık Bakanlığına bağlı devlet hastanelerinin en geniş kapsamlı Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamaları birimi, Tekirdağ Marmaraereğlisi İlçe Devlet Hastanesinde hizmet vermeye başladı.

Ozonterapi, Kupaterapi (Hacamat) ve Mezoterapi alanlarında Başhekim Dr. Beraat ÖZDEMİR tarafından gerçekleştirilen uygulamalar yoğun talep görmekte.

Kalp hastalıklarından barsak rahatsızlıklarına, cilt hastalıklarından alerjik rahatsızlıklara, kas ağrılarından enfeksiyon hastalıklarına kadar çok geniş alanda destekleyici tedavi sağlayan GETAT uygulamalarının, modern tıp bilgisi ve teknolojisi ile birleştirildiğinde çok daha başarılı sonuçların alındığını ve oluşabilecek komplikasyonların en aza indirildiğini belirten ÖZDEMİR; Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü çatısı altında Marmaraereğlisi İlçe Devlet Hastanesi olarak açtıkları bu yolda, imkanı olan tüm kamu hastanelerinin ilerlemelerini ve bayrağı bir adım ileriye taşıyarak vatandaşlarımıza sunulan hizmet çeşitliliğini arttırmalarını arzu ettiklerini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu