Atamalar-Yeni Personel Alımı

Öğretim Üyesi Alımı İlanı

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Sağlık Bilimleri Üniversitesi öğretim üyesi alımı ile ilgili ilan yayınladı, detayları haberimizde bulabilirsiniz…

– Sağlık Bilimleri Üniversitesi öğretim üyesi alımı ile ilgili 25.12.2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan ilanımızdaki kadrolara yapılacak başvurularda ilan metninde belirtilen açıklamalara ilave olarak aşağıdaki hususlara önemle riayet edilmesi gerekmektedir.

– İlandaki tüm kadrolara yapılacak başvurular Ankara da Gülhane Külliyemizdeki Gülhane Personel İşleri Birimine ; İstanbul’da Mektebi Tıbbiye-i Şahane Külliyesindeki Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

– Adaylar öncelikle başvuru formunu doldurup bu formda istenen belgelere ilave olarak ilan kriterinde belirtilen şarta ait belgenin (yayın/çalışma/bildiri/poster…v.b.) çıktısını ve yayınlarını içeren CD veya USB (4 Adet) leri ekleyerek hazırlayacakları dosyayı ilgili birimlere ilan sürecinde teslim edeceklerdir. Bu belgelerin haricinde diğer yayınların çıktılarını almaya gerek yoktur. Adaylar hazırlayacakları CD veya USB ye yayınlarına ilave olarak başvuru formunda istenen belgeleri tarayıp ayrıca ekleyebilirler.

– Son başvuru tarihi 08.01.2021

Başvuru Adresleri

– Personel Daire Başkanlığı Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane (Haydarpaşa) Külliyesi Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38 34668 Üsküdar, İstanbul

– Gülhane Personel İşleri Birimi Gülhane Külliyesi Emrah Mah. 06018 Etlik/Keçiören/ANKARA

Detaylı bilgi:
https://www.sbu.edu.tr/tr/duyuru/w3xs91-saglik-bilimleri-universitesi-ogretim-uyesi-alimi-ilani

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu