Hastaneler

Sincan Devlet Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Sincan Kadın Doğum Doktorları

Tanıtım (birbildigimvar.com) Bir Bildiğim Var

Bugün sizlere hastanelerle ilgili internette en çok araştırılan konular arasında olan Sincan Devlet Hastanesi Kadın Doğum Doktorları ile alakalı bilgiler sunmak amacıyla bir yazı hazırladık. Yazımızda Sincan Devlet Hastanesi Kadın Doğum Doktorları isimlerini bulabilirsiniz. Ayrıca Hastane ile ilgili kısa bir bilgide sunduk. (kaynak: saglikwebofis.com)

Sincan Devlet Hastanesi

178 poliklinik ile hastalara hizmet verecek olan yeni devlet hastanesinde; 48’i erişkin, 13’ü çocuk ve 23’ü yenidoğan olmak üzere toplam 84 yataklı yoğun bakım ünitesi ve 25 ameliyathane bulunuyor. Hastane ayrıca 10+1 ünitlik diyaliz merkezi, 10 adet Sancı Doğum Lohusa (SDL) odası ve 29 yataklı palyatif servise de sahip.
Polikliniklerden diyaliz hizmetlerine kadar geniş sağlık hizmeti sunulacak hastane, 5 anjiyo odası ve çocuk kreşini de bünyesinde barındırıyor.
Yaklaşık 111 bin metrekarelik alan üzerine kurulan, modern mimari yapısı ve son teknolojiye sahip cihazlar ile hizmet verecek olan yeni hastanede, 772 araç kapasiteli otopark da yer alıyor.
Yeni ağız ve diş hastanesinin ise; 89’u ikili ve 8’i tekli olmak üzere 97 ünit kapasitesi bulunuyor.
Ankara’nın en büyük ve en modern hastane projeleri arasında yer alan Yeni hastanenin Sincan ile birlikte Beypazarı, Ayaş ve Nallıhan ilçelerinde yaşayan vatandaşlara da sağlık hizmeti vermesi bekleniyor.

Sincan Devlet Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Uzm. Dr. Fatih DEMİR,
Uzm. Dr. Gül Jelin GÜNDOĞDU,
Uzm. Dr. Hüseyin Erdinç KARAKAŞ,
Uzm. Dr. Rahime Serap ALKAN,
Uzm. Dr. Seyran TAŞKIN KORKMAZ,
Uzm. Dr. Gamze TUNÇ,
Uzm. Dr. Şükran ERDOĞAN,
Uzm. Dr. Mehmet Fatih KILIÇ

Sincan Devlet Hastanesi Adresi:

Gökçek Mah. 250 Cd. No: 2/A Törekent – Sincan Ankara

Sincan Devlet Hastanesi Telefon:

0312 – 272 39 71

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu